Hlody

Never give up.

8. února 2015 v 15:20 | A.-

Moje kamarádka není jako já. Je jiná. Stále mluví jen o skoku, o tom, jak konečně bude mít od všech pokoj, jak uteče od problémů. Jak se zabije. A já, jako asi každá normální holka, se jí snažím tuto možnost vymluvit, ale selhávám, protože ona si stále vede svou a někde hluboko sice ví, že ji má plno lidí a dokonce i ti, které ona nenávidí, rádo, ale nechce si to připustit. Ona je tady ta poškozená, ona je tady ta poničená. Sama, bez nároku na reklamaci.

Vymývárna mozků zadarmo!

17. ledna 2015 v 21:41 | A.-
Dnes, v den jako každý jiný, jsem se podívala na film Výchovný tábor. A asi budu zvracet. Nejde mi ani tolik o to, v jakých podmínkách tam nutili děti žít, ale o vymývání mozků. Mám za sebou taktéž přečtení Zlodějky knih. A pokud se nepletu, Hitler taky rád vymýval mozky. Inu, jak si tak čekám na pohádkového prince, rozhodla jsem se napsat článek na téma vymývání mozků.

Tajemství vesmíru

20. prosince 2014 v 18:05 | A.-
Každý z nás se někdy díval z okna na krásu, kterou se vesmír chlubí. Mohli jsme být malí, když jsme poprvé spatřili hvězdy, ale stejně nás ten pohled nikdy neomrzí. A ačkoliv jsem se vždy snažila přijít na kloub vesmíru a jako malá holčička jsem si hrála na to klišé povolání zvané kosmonaut, nikdy jsem tajemství těchto záhadných zářivých krásek neporozumněla. Lidé si sice vymysleli jména pro tyto hvězdy, ale já je nepoužívám. Hodlám být originální, ať to stojí, co to stojí. A teď si klidně říkejte, že jsem pěkně pitomá, že si chci vymýšlet své vlastní názvy hvězd, ale mne to nepřijde hloupé.

 
 

Reklama