Léto, prosím.

15. května 2015 v 20:51 | A.- |  Deník
Začíná mi to tak trochu připadat, že ať už mám jakýkoli blog, vždycky to začnu flákat. A je mi to opravdu líto, přísahám.
Netuším, jestli tento blog ještě někdo navštěvuje, ale hlásím návrat. Poslední dobou mám neustále takovou podivnou náladu a cítím se nějakým způsobem děravá. Tak jsem si řekla: nebude to třeba blogem? Netuším, jestli je dobře, že vy všichni máte šanci poznat mé pocity a zároveň tedy mě samotnou, ale bude léto a bude čas. Jaká to skvělá kombinace.Skvělou zprávou je pro mě Tvůrčí psaní Jihočeského kraje, na které se chystám ke konci května a nehorázně se těším. Už nějaký ten pátek píšu povídky a poezii, takže je tohle opravdu bezvadná příležitost. A navíc mám konečně šanci poznat lidi, kteří se zajímají o podobné věci jako já (myslím naživo). Asi si dokážete představit, jak obrovskou radost mám.
Objevila jsem seriál Once Upon a Time a už má za sebou všechny díly, které byly vypuštěny do světa. Je to skvělý nápad, takže pokud nemáte nic na práci, vřele doporučuji. (Líbilo se mi to ještě víc než How I Met Your Mother, a to už je co říct, vzhledem k tomu, jak miluju Barneyho.)

Vychází mi opravdu špatné známky a je mi to úplně jedno. Kdyby na mě rodiče tolik nekřičeli, asi bych si opravdu nic neopravovala, což mě přivádí k domněnce, že jsem opravdu flink. Na češtinu a angličtinu jsem však nějakým podivným způsobem opravdu dobrá, takže mi třídní řekla, že když mi jdou tyto předměty, měla bych si vytáhnout na jedničku i dějepis, ale... Mně se zkrátka nechce. Vysvědčení by mělo vypovídat o tom, jaká opravdu jsem, ne o tom jaká bych mohla být. Nebaví mě stále přemýšlet nad tím, kolik dvojek musím dostat z fyziky, aby se mi dostavilo dobrých výsledků, nebaví mě oznamovat rodičům, že jsem si asi gymnázium vybrala špatně. A největší strach mám z toho, že budu muset opustit ta skvělá individua, díky kterým jsem schopna na gymplu přežít. Ale moc dobře vím, že se budu muset vrátit na základní školu nebo přestoupit z kvarty na zaměřenou střední. Nejsem tak chytrá, jak si všichni mysleli. Zklamala jsem dokonce i sama sebe.

Snad se máte líp (co se týče školy),
Aljaška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Počítám lidi, povinně klikněte. Ikdyž nejste člověk.

Klik!
Klik!
Klik!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama