Únor 2015

Extrovertní Aljaška aneb vylejvám si srdíčko.

27. února 2015 v 19:48 | A.- |  Deník
Koupila jsem si bravíčko, jen tak. Prostě kvůli plakátu Lorde. Ta psychiatrická léčebna už na mně doopravdy čeká a vysmívá se mi do tváře, že i já patřím mezi náctileté puberťačky posedlé nejnovějšími drby. Celý svůj dvanáctiletý život odsuzuju čtenářky bravíčka. A to jsem si ho nedávno koupila. Má inteligence vážně nezná mezí!
Je ze mně dívka posedlá písničkami Eda Sheerana a vůbec netuším, jak se to stalo. Stále dokola si pouštím Lego House a The A Team a mám strašnou chuť brečet, i když je můj život momentálně dokonalý.

Playlist ­× 1.

27. února 2015 v 18:25 | A.- |  Koš
Vím, že tohle psala asi už tak miliarda blogerů, ale proč bych to nenapsala taky, že? Každý přece máme jiný hudební vkus, každý jinak vnímáme. A ne každý máme hudební sluch.

Ellie Goulding - Beating Heart
Tuto písničku jsem objevila až po hodně dlouhé době, co jsem přečetla knihu a následně i viděla film Divergence. Ano, prosím pěkně, toto je má vysoká inteligence a všímavost. Každopádně je ta píseň nádherná a procítěná.


Never give up.

8. února 2015 v 15:20 | A.- |  Hlody

Moje kamarádka není jako já. Je jiná. Stále mluví jen o skoku, o tom, jak konečně bude mít od všech pokoj, jak uteče od problémů. Jak se zabije. A já, jako asi každá normální holka, se jí snažím tuto možnost vymluvit, ale selhávám, protože ona si stále vede svou a někde hluboko sice ví, že ji má plno lidí a dokonce i ti, které ona nenávidí, rádo, ale nechce si to připustit. Ona je tady ta poškozená, ona je tady ta poničená. Sama, bez nároku na reklamaci.

Předsudky

7. února 2015 v 18:55 | A.- |  Téma týdne
Vždycky jsem se bála předsudků a škatulkování. Je to něco, co se jen tak nevymýtí, ať se člověk snaží jak moc chce. Samozřejmě je mi líto lidí, kteří jsou obětí těchto činů, ale nemáme předsudky tak trochu všichni? Každý z nás si určitě aspoň jednou řekl panejo, ten vypadá divně. A ačkoliv se velmi snažím, abych nesoudila lidi podle vzhledu, toho co mají rádi, co poslouchají za hudbu a podobně, moc slavně si nevedu.

http://data2.whicdn.com/images/42792321/large.gif

Křehké životy

5. února 2015 v 15:22 | A.- |  Pojďme se tvářit seriózně

Zdravím vás. Skoro nemůžu uvěřit, že na můj blog stále někdo chodí, ikdyž jsem takovou dobu nevydala žádný článek. Mám zkrátka nějaké netvůrčí období - nepíšu dokonce ani povídky, a to už je se mnou opravdu něco špatně. Inu, chtěla bych vám poděkovat za vaši trpělivost s mou nezodpovědnou osobou a konečně vám dopřát nový článek. Článek, který se bude věnovat tématu křehké životy.