Leden 2015

Být sám sebou?

21. ledna 2015 v 20:55 | A.- |  Koš

V dnešní době všichni říkají, že chtějí být originální, nikoho nekopírují, prostě jsou sami sebou. Ano, proč ne. Říkejte si to, já proti tomu vůbec nic nemám. Jen se zamyslete, kolik z vašeho chování je vskutku nefalšovaně originálního. Spoustu věcí totiž přejímáme, vidíme u někoho jiného. U někoho koho obdivujeme. Zkoušíme napodobovat vlastnosti, schválně jak moc přitom budeme originální. Neříkám, že nejsme. Vždy si k základu něco přidáme, a to z toho dělá něco naprosto nového: jiného.

Vymývárna mozků zadarmo!

17. ledna 2015 v 21:41 | A.- |  Hlody
Dnes, v den jako každý jiný, jsem se podívala na film Výchovný tábor. A asi budu zvracet. Nejde mi ani tolik o to, v jakých podmínkách tam nutili děti žít, ale o vymývání mozků. Mám za sebou taktéž přečtení Zlodějky knih. A pokud se nepletu, Hitler taky rád vymýval mozky. Inu, jak si tak čekám na pohádkového prince, rozhodla jsem se napsat článek na téma vymývání mozků.

Úsměv!

9. ledna 2015 v 20:34 | A.- |  Projekty
Možná se právě kocháte novým designem, možná si právě říkáte, že je ten gif moc rychlý, a možná jste si také všimli, po jaké dlouhé době sem píši. Nechci se vymlouvat zrovna na školu, jaké to hloupé klišé, ale poslední dobou toho mám opravdu moc. Navíc teď někdy budeme psát písemku z fyziky a já jsem na podobné předměty absolutní antitalent. Inu, abych to zase nezdržovala: v tomto období se potřebuji hodně smát, a tak jsem se rozhodla zapojit do projektu naší Neviditelné blogerky.

A tak skončila pohádka.

2. ledna 2015 v 23:27 | A.- |  Deník
Znáte takový ten pocit, když si sednete s blokem a tužkou ke stolu k počítači, odhodlaně koukáte a jste připraveni vymyslet téma vašeho dalšího článku? Inu, já ne. Moje maličkost posedává v kuchyni, cpe do sebe zbytky cukroví a zapíjí to kofolou. /a pak si stěžuje, že musí hubnout. ahah, znám to až příliš dobře/ A pak, když mě konečně něco napadne, vzpomenu si, že na toto téma už někdo článek psal, takže bych nebyla originální. A tak jsem se jednoho krásného slunečného chcalo jak z konve dne rozhodla napsat článek, co všechno jsem dostala k Vánocům. Ano. Já vím. Už je dávno po Novém roce a já se rozhodla zavzpomínat si na Vánoce. Navíc to už psala více jak triliarda blogerů. Nicméně už mě nikdo nepřemluvíte. Jdeme na to! :)